Aktualności
czyli co nowego

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2022

AktualnościBoże Narodzenie 2022


Konferencja 9

14 lipca 2022

AktualnościJesteśmy już o krok od Jasnej Góry. Jutro będziemy się cieszyć z tego, że dotarliśmy do Matki Bożej. Przez poprzednie konferencje mówiłem o sakramencie spowiedzi świętej. Spróbuję dzisiaj trochę podsumować całość. Posłuchaj konferencji. https://youtu.be/AhpELCcXbkc


Konferencja 8

13 lipca 2022

AktualnościKażdy człowiek ze swej natury jest słaby i ciągle potrzebuje Bożej łaski. Wszyscy potrzebujemy Bożego Miłosierdzia. Dlatego Jezus dał nam sakrament pojednania. I to doświadczenie Miłosierdzia jest przeogromne, niekończące się, ale jest także związane z autentycznością naszej duchowej postawy. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 7

12 lipca 2022

AktualnościPodczas dzisiejszej konferencji o tym, o co chodzi w tym warunku dobrej spowiedzi, który w pełnym brzmieniu mówi o zadośćuczynieniu Bogu i bliźniemu. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 6

11 lipca 2022

AktualnościSzczera spowiedź zawsze spotyka się z doświadczeniem miłosierdzia Boga. Jednak wyznanie grzechów musi być szczere. Jak to zrobić? Posłuchaj konferencji.


Konferencja 5

10 lipca 2022

AktualnościMiernikiem szczerości żalu za popełnione grzechy, jego ciągiem dalszym, jest mocne postanowienie poprawy. Dziś zatem kilka słów na ten temat. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 4

9 lipca 2022

AktualnościWitam serdecznie podczas kolejnego dnia naszego pielgrzymowania na szlaku do Matki Bożej. Dziś Waszą uwagę pragnę skupić na drugim warunku dobrej spowiedzi, czyli żalu za grzechy. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 3

8 lipca 2022

AktualnościKolejny dzień naszej pielgrzymki na Jasną Górę. Dziś rozpocznę omawianie poszczególnych warunków dobrej spowiedzi świętej. Abyśmy mogli stać się nowymi, potrzeba dobrze przeżyć ten sakrament. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 2

7 lipca 2022

AktualnościZanim rozpocznę mówić konkretnie o spowiedzi świętej, chciałbym przybliżyć Wam dzisiaj pewną biblijną postać i jej historię. Osobą tą jest Bartymeusz – człowiek, w którym każdy z nas może ujrzeć siebie. Posłuchaj konferencji.


Konferencja 1

6 lipca 2022

Aktualności88. Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę czas zacząć. Witam serdecznie wszystkich pielgrzymów, którzy odważyli się wyruszyć na pątniczy szlak, jak i tych, którzy łączą się z nami duchowo za pośrednictwem Radia Emaus. Tegorocznej pielgrzymce przyświeca hasło: Oto stało się nowe! A co jest nowego? Posłuchaj konferencji.