Pokutna

Grupa pokutna wyruszy na Jasną Górę 6 lipca sprzed katedry poznańskiej. Często jest tak, że idziemy na pielgrzymkę mając jakąś intencję pokutną. Pokutujemy za swoje własne grzechy, zwłaszcza ten jeden najcięższy, pokutujemy za męża, syna, córkę, pokutujemy za coś czego bardzo się wstydzimy, co jest wielka zniewagą dla Chrystusa z naszej strony i za co chcemy żałować i Bogu owe zniewagi wynagrodzić. Mając taką intencję możemy włączyć się w grupę pokutną. W grupie pielgrzymować będzie i służyć opieką duchową Ks. Konrad Zygmunt.

Znakiem zewnętrznym uczestników grupy pokutnej będzie kolor fioletowy. Grupa pokutna wymaga szczególnego poświęcenia, szczególnej intencji. Tworzący tę grupę, dzięki wspólnej modlitwie brewiarzowej i różańcowej, stanowić będą między sobą szczególną wspólnotę wsparcia w drodze na Jasną Górę.

Trasa: Poznań – Środa Wlkp. (Kolegiata) – Jarocin (par. św. Marcina) – Raszków – Ostrów (par. Miłosierdzia Bożego) – Ostrzeszów (Fara) – Kępno (par. św. Marcina) – Dzietrzkowice – Rudniki – Kłobuck – Częstochowa

www:

FB: Grupa Pokutna